राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल विरुवा–७ को अधिवेशन सम्पन्न

आँधिखोला सेरोफेरो राजनीति समाचार समाज

राष्ट्रिय युवा संघ नेपाल विरुवा गाउँपालिका ७ को अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा विरुवा गाउँपालिकाका अध्यक्ष तथा नेकपा एमाले स्याङजाका सचिवालय सदस्य सुर्य कुवरले युवाहरुको सहयोगले आफु सफल भएको बताउदै पालिकाले युवाहरुको पक्षमा काम गर्ने बताए ।

उनले पालिकाले संचालनमा ल्याएका कार्यक्रमहरुमा युवाहरु जोडिएर आर्थिक उपार्जन गर्नुपर्ने बेलाआएको बताए । कार्यक्रममा राष्ट्रिय युवा संघका केन्द्रिय सदस्य पारश शेन, राष्ट्रिय युवा संघ स्याङजाका अध्यक्ष पिताम्बर खनाल शुशिल र नेकपा एमाले जिल्ला कमिटि सदस्य शिव वाग्ले लगायले युवाहरुको सक्रीयतामा पाटी चलायमान हुने बताउदै युवाहरु रचनात्मक कार्यमा लाग्नु पर्ने बताए ।

सोही अधिवेशनले लेख बहादुर थापाको अध्यक्षतामा १७ सदस्यीय कमिटि चयन गरेको छ । कार्यक्रम राष्ट्रिय युवा संघ विरुवा गाउपालिका ७ का निर्वतमान अध्यक्ष रिम बहादुरको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।

Facebook Comments Box

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *