खुल्ला तीज गीत तथा एकल नृत्य प्रतियोगिता सम्पन्न

आँधिखोला सेरोफेरो मनोरंजन समाचार समाज

लत्रे पिपल ईन्टरटेनमेन्ट मिडिया हाउस प्रालिले हरितालिका तीज ०८० को अवसरमा खुल्ला तीज गीत तथा एकल नृत्य प्रतियोगिता सम्पन्न गरेको छ । पुतलीबजार ७ स्थित जनता माविको प्रांगणमा तीज गीत तथा एकल नृत्य प्रतियोगिता सम्पन्न गरेको हो ।

प्रतियागितामा तीज गीततर्फ लत्रे पिपल समाज सुधार आमा समूह पुतलीबजार ३ प्रथम, कालिका आमा समूह पुतलीबजार ७ द्वितीय, नमुना आमा समूह पुतलीबजार ७ तृतीय र जनता मावि विद्यार्थी समूह सान्त्वना भएका छन् ।

त्यस्तै एकल नृत्य प्रतियोगितातर्फ आरती रेग्मी प्रथम, रश्मी क्षेत्री द्वितीय, शिवानी क्षेत्री तृतीय र मोनिका थापाले सान्त्वना पुरस्कार पाएका छन् । बिजेताहरुलाई नेपाली कांग्रेस क्षेत्र नं १ का सचिव मनोज मल्लले नगदसहित प्रमाणपत्र वितरण गरेका थिए । लत्रे पिपल ईन्टरटेनमेन्ट मिडिया हाउसका प्रालिका अध्यक्ष प्रेम थापाको सभापतित्व सम्पन्न कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस क्षेत्र नं १ का सचिव मनोज मल्लले सबै मिलेर संस्कृतिको जग्रेर्ना गर्नुपर्ने बताए ।

उक्त कार्यक्रममा पुतलीबजार नगरपालिका वडा नं ७ का अध्यक्ष कृष्ण बहादुर आले, वडा नं ३ का सदस्य सोम बहादुर कुवंर, वडा नं ७ का निवर्तमान अध्यक्ष विश्वेस्वर प्रसाद रेग्मी, नेपाली कांग्रेस वडा नं ७ का सभापति नरेन्द्र विक्रम थापाले शुभकामना मन्तव्य राखेका थिए भने संचालन समुन्द्र नेपालले गरेका थिए ।

Facebook Comments Box

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *