फेदीखोलाको स्वास्थ्य चोैकीलाई अक्सिजन कन्सन्ट्रेटर हस्तान्तरण

आँधिखोला सेरोफेरो समाचार समाज स्वास्थ्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी फेदीखोला तथा राप्रपा जिल्ला कमिटी स्याङ्जाले फेदीखोला गाउँपालिकाको स्वास्थ्य चोैकीलाई अक्सिजन कन्सन्ट्रेटर लगायत स्वास्थ्य सामग्री हस्तान्तरण गरेको छ । राप्रपा फेदीखोलाले आयोजना गरेको एक कार्यक्रम बिच गाउँपालिका अध्यक्ष घनश्याम सुवेदीलाई हस्तान्तरण गरिएको हो ।

पछिल्लो समय पुनः कोरोना भाइरस फैलिन थाले पछि जनताको स्वास्थ्यलाई मध्यनजर गर्दै स्वास्थ्य सामग्री सहयोग गरेको जनाइएको छ । कार्यक्रममा राप्रपा केन्द्रीय सदस्य हिकमत जंग कार्की, गाउँपालिका अध्यक्ष घनश्याम सुवेदी, राप्रपा फेदीखोलाका अध्यक्ष झपट अधिकारी, पुर्व जिल्ला बिकास समिति शभापति मदन बहादुर कार्की लगायतले आ–आफ्नो भनाई राखेका थिए ।

कार्यक्रममा राप्रपा जिल्ला कमिटी अध्यक्ष इन्द्र प्रसाद गुरुङ, गाउँपालिका अध्यक्ष ऋषि लामिछाने, जिल्ला सह– सचिव हिमनाथ रेग्मी र राप्रपा युवा संगठनका सदस्य गोविन्द थापा लगायतको उपस्थिति रहेको थियो । यस्तै कार्यक्रममा गाउँपालिकामा उपाध्यक्ष देउकुमारी गुरुङ र फेदीखोला गाउँपालिका वडा न. २ का अध्यक्ष अभिलाष गुरुङ, राप्रपा युवा संगठनका केन्द्रीय सदस्य लक्ष्मण कुंवरको पनि उपस्थिति रहेको थियो ।

स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेका केन्द्रिय सदस्य तथा युवा नेता कार्कीले मंसिर ४ गते हुने प्रतिनिधि सभाका लागि स्याङजा क्षेत्र नम्बर १ बाट उमेद्वार बन्ने मनस्थीती भएको आँधिखोला एकस्प्रेस डटकमलाई बताए । उनले आफुलाई विजयी बनाउन समेत निर्वाचन क्षेत्र नं. १ बासीमा अनुरोध गरे ।

Facebook Comments Box

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *